Корзина
3464 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
АКСЕССУАРЫ КОВРИКИ ЧЕХЛЫ В САЛОН И В БАГАЖНИКПОДОБРАТЬ
+38 067 463 87 14
+38 073 463 87 14
+38 050 181 55 55
УкраинаКиевулица Сулеймана Стальского, 23 (напротив шинного центра Hankook), синий комплекс (Мир Авто), магазин №28
Корзина
Автокар

Велокомпьютеры

в виде галереив виде списка

 

  • Компанія є дочірнім підрозділом відомого велосипедного виробника – Kellys bike company, та  є частиною його історії.
  • KLS – це широкий асортимент компонентів та аксесуарів для велосипеда - комплектуючі (педалі, виноси, керма, підсідельні штирі, сідла, ручки руля, ріжки, гальмівні колодки), аксесуари (інструменти, насоси, крила, велокомп’ютери, набори освітлення, фляги, фляготримачі) та одяг (веломайки, велотруси, рукавички, шкарпетки, утеплювачі, велосипедні окуляри, шоломи), а ще шини, камери та багато чого іншого. Кожний з цих видів представлений кількома модельними лінійками, що в свою чергу, ще відрізняються за кольором, та дизайном.
  • Велосипедні компоненти та аксесуари KLS – це перш за все якість, доступність та надійність! Всі товари даної групи відрізняються яскравим дизайном, високою функціональністю, довговічністю, зручністю та відмінною якостю в експлуатації. Асортимент настільки великий, що задовольнить навіть найвибагливішого споживача, не дивлячись на його вік, стать, чи велопринадлежність. Саме тому KLS гарантує індивідуальність та якість власних товарів і саме тому продукцію KLS вибирають мільйони велосипедистів по всьому світі.

 

 

 

  • VDO – найпопулярніша  марка в області велокомп’ютерів, зі своїми неповторними та специфічними особливостями.
  • Компанія VDO (Vereinigte Deuta-Ota) була заснована в Німеччині в 1929 р. і спочатку займалася виробництвом електрообладнання для автомобілів. Офіси та склади компанії знаходяться у місті Нойштадт.
  • У даній сфері компанії досить швидко вдалося вийти на лідируючі позиції в Європі, і вже починаючи з сорокових років минулого століття, провідні автогіганти Porsche, BMW, Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz стали оснащувати свої автомобілі приладами і компонентами фірми VDO.
  • Компанію справедливо можна вважати одним з початківців в сфері виробництва велосипедної електроніки та супутніх товарів.
  • В даний час VDO випускає не тільки дротові, а й бездротові комп'ютери з аналоговим та цифровим каналом передачі сигналу, а також комп'ютери з датчиками каденсу, пульсометром і альтиметром.
  • Велокомп'ютери VDO мають великий дисплей, на якому добре зчитуються яскраві цифри. При цьому вони оснащені зручною фіксаційною платформою, виконаною з надміцної пластмаси, надійним з'єднувальним проводом або чутливими бездротовими датчиками-передавачами. У моделях серії «М», корпуси приладів вологонепроникні. На них зручно розташовані кнопки управління.
  • Надійність є головним пріоритетом VDO.